Hrvatski plivački savez
Sezona 2020/2021

NSP - Najsvestranija plivačica
Lista uspješnosti natjecateljica - mlađe kadetkinje
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
50 100 m
leptir
50 100 m
leđno
50 100 m
prsno
50 100 m
slobodno
1Zrna Šijaković2010ZZ1397253231246220183264
6:09.503:18.4838.8942.4950.2435.71
2Sunčica Štagljar2010MZ1343310285195273280
5:45.603:05.0342.011:36.101:16.79
3Franka Špehar2010MZ1317295289204271258
5:51.223:04.251:32.651:36.281:18.90
4Roska Perić2010MZ1237226220240187188176
6:23.723:21.7739.211:35.871:48.691:29.54
5Ema Balaban2010MDZ1193260220258223232
3:10.7940.381:26.1347.041:21.70
6Marta Isaković2010DZ1191318339221313
2:58.451:18.6947.221:13.94
7Mia Zekanović2010ZZ1172222201137181207224
6:26.043:28.011:45.761:37.021:45.3937.75
8Karla Vukasović2010MZ1165259221154175151205
6:06.903:21.3045.4145.8753.591:25.11
9Maris Biličić2011MZ1005259271236239
6:06.603:08.1339.451:28.37
10Tia Svedrović2010MZ1002229191104249229
6:21.893:31.2951.6945.3937.46
11Karla Milaković2010MZ991291172261267
5:52.9743.801:37.491:17.99
12Nika Cajner2010VPK988203150175223237
3:27.2745.8445.821:42.7137.02
13Mia Kontić2011NER975252223233267
3:12.9140.1541.7035.57
14Marta Žuvić2010VVU963218154212165214
3:22.3245.4543.0552.0438.33
15Minja Radojčić2010VVU933215144195159220
3:23.171:44.081:34.5552.6737.93
16Tea Brakić2011DZ925286325314
36.9841.511:13.89
17Ivana Kosanović2011VVU905192218238257
42.2542.6046.0436.05
18Sara Arhanić2011DZ871180333358
43.1237.0132.27
Nina Petrošević2010MZ871270216165220
6:01.803:22.9044.4047.29
20Izabela Gulan2010SS852288302262
5:54.043:01.591:25.24
21Ani Stilinović2010PR838218217156247
40.4942.671:55.6736.53
22Marta Markuš2010MDZ803153204256190
45.5543.561:38.191:27.37
23Helena Dinjar2010OZ788258248282
3:11.381:27.341:16.62
24Dina Viduka2010ZZ784126328170160
4:02.4837.2251.5342.16
25Petra Blažević2010NER746187262297
42.6240.0934.33
26Klara Barta2011DZ737201268268
41.5639.771:17.86
27Mila Gabrielle Eko2011DZ727223285219
1:30.401:34.7538.02
28Franka Ćućić2010PR722208251263
43.321:38.7635.77
29Una Videković2011ORV712170208127207
43.9543.2656.7638.74
30Buga Vukić2010OO696347349
1:28.661:11.35
Mia Sremac2010DZ696254194248
1:26.6349.311:19.97
32Nina Stojšić2010AP695164168187176
7:06.5946.511:48.991:29.58
33Irma Petrović2010SS694213227254
6:31.353:19.621:38.38
Patricija Bijelonjić2010PZ694179239276
43.231:40.3835.18
35Aure Ranjeva2010DZ680114197208161
50.2844.1048.191:32.24
36Eleni Šijaković2010ZPK677197276204
1:34.3343.821:25.26
37Korina Žigić2011VVU676156194120206
1:41.261:34.6857.901:25.06
38Elena Valenteković2011OO669352317
1:17.731:13.66
39Karla Škaro2010PS666350316
1:28.441:13.70
40Dora Dakota Selanec2010DZ664133154179198
47.7247.8650.6339.29
41Lorena Milić2010DZ659226232201
3:19.861:41.401:25.67
42Eva Bolanča2010DZ651221176254
42.4150.9336.18
43Nensi Vidinović2011ORV642131165165181
47.9146.771:53.5440.48
44Gabriela Rajnović2010PR628191223214
44.5047.0638.32
45Mare Janković2010JS625282343
1:35.041:11.77
46Petra Gašpar2010MZ612213198201
3:24.0448.971:25.71
Mia Jadreško2010AP612169207236
7:02.7343.3637.10
48Paola Kovačić2010AP597160201236
44.8243.8037.06
49Patricia Milatović2010SS593254195144
6:09.243:30.021:44.16
50Erin Bajić2011MZ59193171143184
53.6846.1854.521:28.23



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 50m i 100m svake tehnike
:. Discipline 100m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr