Hrvatski plivački savez
Sezona 2020/2021

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi kadeti
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
50 100 m
leptir
50 100 m
leđno
50 100 m
prsno
50 100 m
slobodno
151Damjan Božić2010PR3059092123
49.412:02.9440.65
152Roko Tišov2010VVU30456777596
56.7952.1359.7044.06
153Tin Mršić2011JZ3039771135
48.291:00.7339.39
Fran Grgljanić2010VPK30354729582
57.2853.1755.2446.56
155Bernard Rasol2009PR3029910895
47.941:56.4744.24
156Grgo Radnić2012ŠŠ3007768155
1:52.981:01.6837.65
157Isak Đokić2010TZ289289
32.88
158Ivan Černjava2009PR2849779108
48.322:09.1142.48
159Dominik Gregorek2009SS282130152
3:35.971:44.09
160Niko Sarić2009MDZ27634106136
1:06.8953.1939.28
161Lovro Brođanac2010VVU2736086127
2:02.2757.061:29.29
162Hrvoje Andabaka Pezić2009MDZ271147124
47.761:30.12
Antonio Antić2010PKK27140107124
1:03.1446.7440.58
Jakov Volić2010ŠŠ271118153
45.2447.12
165Noel Teković2009AP270124146
1:37.951:25.28
Božo Dodig2012ŠŠ2708670114
1:50.401:01.1041.73
167Mihael Vidas2009PR269878498
50.102:06.5943.81
Filip Jovičić2010ZPK269888299
1:49.8957.981:37.08
169Jan Delpin2010PKK2686589114
53.9449.6541.69
170Jona Renić Oršolić2011ORV26750111106
58.9152.4742.72
171Petar Knez2010VPK26645905378
1:00.7949.491:06.9547.37
172Adrian Starčević2009VPK263127136
1:37.041:27.18
173Ivan Perović2010JD262108154
46.6137.70
174Noa Koščević2010VVU2596776116
54.4459.4341.45
175Patrik Pačić2010PR258779388
52.162:02.371:41.02
Bruno Ćorić2010VPK25887171
1:48.271:27.93
Marin Juras2010258114144
45.8138.61
178Marko Grubišić2010ŠŠ25583172
49.6736.34
179Šimun Reljac2010PKK254116138
45.5539.11
David Šimec2009PZ254123131
44.591:28.47
181Oton Kocsis2010OO252113139
52.1139.01
Vito Dediol2009MDZ252139113
41.9552.12
183Tin Čulina2010DZ251629297
56.0755.8444.03
Roko Peraić2009JZ251118133
1:39.581:27.93
185Noa Paris Dujaković2010MZ250116134
1:53.8239.50
Adrian Pavić2011JZ2508063107
51.481:03.4442.59
187Niko Miknić2010NER248130118
43.821:31.53
188Mihael Lovrinov2010MZ246113133
52.1439.56
Vinko Bačelić2012ŠŠ2466169116
55.061:01.3041.49
190Ante Biuk2009PS245114131
1:54.361:28.33
Nikša Galić2010OO245117128
1:39.9140.06
Ante Paladin2012ŠŠ2456610772
54.751:57.0548.56
193Benjamin Gopić2011VPK243777492
52.061:00.0044.79
194Borna Banković2010PKK241106135
46.8539.37
Matej Kostelac2010SS241129112
1:49.961:32.96
Roko Plečaš2010JD24170171
52.6936.40
197Luka Lerga2009PKK23896142
47.4138.73
Luka Mudronja2011ŠŠ238796495
51.761:03.0144.25
199Mihael Štefanec2010ZPK235109126
52.721:29.58
200Ante Lovrinović2009ZZ234126108
50.241:34.15



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 50m i 100m svake tehnike
:. Discipline 100m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu



© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr