Hrvatski plivački savez
Sezona 2020/2021

NSP - Najsvestraniji plivač
Lista uspješnosti natjecatelja - mlađi juniori
   Sve   1-50   51-100   101-150   151-200   201-250   251-300   301-350   351-400   401-450   451-500   501-550
   551-600   601-650
Pl.NazivGodKlubBod400m
slobodno
200m
mješ.
100 200
leptir
100 200
leđno
100 200
prsno
100 200
slobodno
451Matija Dubravčić2009PR306140166
1:46.961:21.69
Filip Rosso2005DZ306306
1:12.49
453Jakov Svetić2010VPK3001258788
3:38.891:48.342:05.02
454Lovro Brekalo2006GO296296
1:14.23
455Patrik Puce2008VPK285134151
3:26.423:06.31
456Dominik Gregorek2009SS282130152
3:35.971:44.09
457Filip Mehdin2010MDZ28093187
2:02.382:53.54
458Ivo Kvakić2009PR277140137
1:46.901:27.07
459Amon Alija Salihbegović2007NZ273273
1:09.25
460Filip Majko2010ORV271114157
3:37.273:03.91
Marin Stojšić2008AP271131140
6:57.251:26.40
462Noel Teković2009AP270124146
1:37.951:25.28
463Vito Prgić2007GO268268
1:12.70
464Marin Mrnjec2010MZ267107160
1:42.953:02.70
465Frane Berbić2009ŠŠ264132132
6:55.861:49.03
466Dominik Božić2010DZ261132129
1:35.791:28.89
467Jan Nučić2008PZ259131128
1:42.051:33.05
Mak Pulić2009MDZ259259
2:35.78
469Andrija Belavić2006PKK258258
1:16.78
David Sarić2008GO258258
3:18.07
471Marino Mrčela2010NTZ257257
2:36.16
472Adrian Kos2010OO252104148
1:43.713:07.65
Noa Paris Dujaković2010MZ252116136
1:53.823:13.10
474Roko Peraić2009JZ251118133
1:39.581:27.93
475Lukas Hmelina2009DZ249249
1:11.37
Ivan Kovačević2010VPK249107142
1:42.833:10.09
477Viktor Šošić2008IZ246246
3:21.22
478Ante Biuk2009PS245114131
1:54.361:28.33
479Vedran Arbanas2010PR243111132
1:55.701:28.11
480Matej Kostelac2010SS241129112
1:49.961:32.96
481Isak Đokić2010TZ239239
2:39.99
482Maro Maček2008PKK237237
1:12.53
483Odin Odak2010NZ234234
2:41.14
484Marco Zambelli2005PKK233233
1:12.99
485Mihael Štefanec2010ZPK232106126
1:57.441:29.58
Ante Tunjić2008MSB232232
2:58.35
487Nikša Galić2010OO228117111
1:39.911:33.50
488Colin Mackenzie2008GO227227
1:16.89
489Dominik Škalec2005OZ226226
2:43.05
490Niko Sarić2009MDZ223104119
1:58.191:31.24
491Dominik Marunić2010DZ22212894
1:50.331:38.73
Dario Šišić Bečirović2006PZ222222
1:17.46
493Arsen Skopljak Veggian2009DR219109110
1:56.311:33.72
494Luka Zjačić2009PKK218218
1:14.65
495Ivan Višić2010JZ21799118
7:38.071:31.49
Anton Pavlov2005KK217217
1:21.23
497Teo Šegedin2008IZ216216
3:30.03
498Grgo Radnić2012ŠŠ21277135
1:52.983:13.33
499Ante Lovrinović2009ZZ210102108
1:58.761:34.15
500Stjepan Babić2009NZ204204
2:48.65



Napomene:
:. Boduju se discipline 400m slobodno, 200m mješovito i vrjednija od 100m i 200m svake tehnike
:. Discipline 200m su ispisane plavom bojom
:. Discipline ispisane na zatamljenoj podlozi isplivane su u 50m bazenu

vrijeme generiranja u sekundama: 6.30


© hrvatski plivački savez, webmaster@hrvatski-plivacki-savez.hr